Mynet Sohbet

Bir zamanlar Türkiye’nin en fazla kullanılan sitelerinden birisi olan Mynet sadece haber dalında değil bir çok önemli konuda hazırladığı içerikler ile adından söz ettirmişti. Onlardan bir tanesi de hiç şüphesiz mynet sohbet odaları idi. Neden kapandı bilinmiyor ama şu anda başka bir sohbet platformu deniyor ve eskisi kadar tutulduğunu düşünmüyorum. Gençlik, arkadaşlık, 35+ ve cinsellik gibi odaları ile her zaman en fazla girilen sohbet sitesi olmuştu.

Mynet sohbet gay odaları ilede o zamanlar liderliği kimseye kaptırmamıştı. En fazla iş yapan kanalları gay ve cinsellik odaları idi. Sitemiz eski mynet cinsel sohbet kullanıcılarının dağılmaması ve hepsinin bir yerde toplanması amacını taşıdığı için bu sayfayı açmayı zorunlu görmüştür.

Sohbet, insanların birbirleri ile etkileşimlerinde kullandıkları bir araçtır. İki kişinin konuşması, bizim anladığımız dilde birbirlerini görmeden beraberce yazışmaları, ses çıkararak değilse bile yazarak konuşmaları demektir aslında. Yoksa canlı olursa işin içine görüntü girer, gözler girer, kulaklar girer, koku girer, temas girer. Yani anlatamayacağımız bir çok hareket sohbet temasının içerisinde kendisinde yer bulur. Ama bizim burada açıklamaya çalıştığımız sohbet iki insanın yada insanların birbirleri ile birbirlerini görmeden yazışmaları, dertlerini sırlarını paylaşmalarıdır.

Mynet sohbet eski havasında olmasa da mynet sohbet odaları gay odası ile hala en çok girilen kanallardan birisi olma özelliğini koruyor. Sizler de bu chat ortamında bulunabilir, yeni dostluklar arkadaşlıklar kazanabilirsiniz. Buyurun mynet sohbet odalarına giriş yapın.

Kaynak: Bu yazı http://sohbet.nazlim.net/mynet-sohbet.html sitesinden alınmıştır.